Neden ATEKS Akademi

2010 yılında en yeni teknoloji ve kişisel bakım ürünlerini siz değerli müşterilerimize sunmak için kurulan Ankara Teknoloji Standı (ATEKS) geçen 12 yıllık süre içerisinde E-Ticaret faaliyetlerinin yanısıra ATEKS Akademi ismiyle Sertifika Eğitim hizmetlerinde de Türkiyenin güvenilir Sertifika Eğitim firması arasına girmeyi başarmıştır.

ATEKS Akademi olarak en güncel “Mesleki Eğitimleri” uzaktan eğitim konforuyla sunuyoruz. Merkezi Ankara'da olan ofisimizde 12 yıllık tecrübemiz, güçlü online eğitim alt yapımız ve yetkin personelimiz ile bütün enerjimizi, mesleki yetkinliğinizi belgelendirmenize yardımcı olmak için kullanıyoruz.

Eğer kariyeriniz için yatırım yapmak istiyorsanız ATEKS Akademi sayesinde eviniz veya işyerinizden Üniversite Onaylı Eğitimlere katılabilirsiniz. Uzaktan Eğitimin avantajlarını kullanıp edindiğiniz sertifikalar ile hayalinizdeki işe alım sürecinizi hızlandırabilirsiniz. ATEKS Akademiye gelip Uzmanlığınızı Kanıtlayın, Birden Fazla Uzmanlığa Sahip Olun, Rakiplerinizin Önüne Geçin! 

Nebahat SARMAN
ATEKS Akademi Müdürü

info@ateksakademi.com