Makam Şöförlüğü Sertifika Eğitimi

Makam Şöförlüğü

Makam Şöförlüğü

Makam Şoförü Belgesi nedir?
Ülkemizde üst düzey ya da orta düzey yöneticileri taşıyacak olan sürücülerden ve adaylardan istenen belge başta Profesyonel Sürüş Teknikleri belgesidir. Bu eğitimi alan kişilerde ayrıca Güvenli ve Defansif Sürüş Teknikleri, İleri Sürüş Teknikleri ve VIP Sürüş Teknikleri belgeside olması gerekmektedir.

Makam Şoförü eğitimine kimler katılabilir?
Makam şoförlüğü yani Profesyonel Sürüş Teknikleri Eğitimine hali hazırda makam şoförü olan sürücüler ya da makam şoförü olmak isteyen, iş başvurusu yapacak kişiler katılabilir. Bu kişilerin katılması için temel araç kullanma becerilerine sahip olması yeterlidir.

Makam Şoförü eğitimi kaç gün sürüyor?
Makam şoförlüğü eğitimi bir gün teorik ve bir gün pratik olmak üzere iki gün sürer. Eğitimin teorik kısmında Güvenli ve Defansif Sürüş Teknikleri, İleri Sürüş Teknikleri, VIP Sürüş Teknikleri, Anti Terör Teknikleri eğitimleri anlatılmaktadır.

Eğitimin pratik kısmında ise Güvenli ve Defansif Sürüş Teknikleri, Anti-Skid Eğitimi, İleri Sürüş Teknikleri, VIP Sürüş Teknikleri, Anti Terör Teknikleri uygulamalı olarak çeşitli parkurlarda gösterilmektedir.

Eğitim sonunda katılımcılar Makam Şoförlüğü Belgesi olan Profesyonel Sürüş Teknikleri Sertifikası sahibi olurlar.

Makam Şoförü Belgesi Fiyatları
Makam şoförü eğitimi için fiyatlar kişi sayısı, talep edilen eğitim tarihi ve ferdi/kurum katılımlarına göre değişmektedir.

Eğitim almak isterseniz bu detaylar ile iletişim sayfasından irtibat sağlayarak eğitim fiyatını öğrenebilirsiniz.